DURATILES ÜRÜN GRUBU

Cement

DURAWOOD

PORTORO

SANTORINI

DOLCE

NEO MARMO

HERAKLES

MIRAGE

NEXUS

GLAMOUR

GALAXY

EMPRADOR

SATEN BEYAZ

SMART STONE

HINOKI

ELIWOODI

DURO

BETA

LOFT

NEO CALACATTA

NEO ASSOS

NATURA

INTEGRA

PULPIS

TRAVERTEN

ERCİYES

LABRANDA

GRAIN

ULTRA BEYAZ

MARINE

PALMWOOD

COLORWOOD

NUVOLA

GLORIA

MOVE

TRAVERTINO

NEO PULPIS

ROYAL

YENİ GLORIA

STATUARIO

METRO

NEW MERMER

MARMOL

ANDRAX

SPANISH

BAROK

NATURALIA

Duratiles Akgün

1925 yılında faaliyetlerine tuğla üretimi ile adım atan Akgün Şirketler Grubu, bugün 4500 çalışanı ve 15 fabrikasıyla hizmet vermektedir.

Üretim, ihracat, istihdam rakamlarının büyüklüğü ve dünya pazarlarındaki rekabet gücüyle Türkiye ekonomisinde çok önemli bir yere sahip olan Akgün Şirketler Grubu’nu başarı öyküsünün temellerini, 1925’te Süleyman Akgün atmıştır. 1975 yılında makineleşme yatırımını başlatan Veli Akgün, Akgün Tuğla Fabrikasını kurmuştur.

2005 yılında Akgün Şirketler Grubu’nu Türkiye’nin en güçlü gruplarından biri yapmak için bayrağı devralan Erhan Akgün yapı malzemeler, otomotiv, sigorta, lojistik ve petrol alanında yatırımlar yaparak; üretim, ihracat ve istihdam alanında büyümeği sağlamıştır.

Bugün Akgün Şirketler Grubu, 4500 çalışanı 13 fabrikası ile 45 ülkeye ihracat yapmaktadır. Amerika, Almanya, İngiltere, Hollanda, Belçika, Yunanistan, Bulgaristan, komşu ülkeler, Afrika ülkeleri, Orta Doğu bölgesi ihracat yaptığımız başlıca yerler arasındadır. Akgün Şirketler Grubu, sahip olduğu saygınlık ve marka imajı ve Türkiye piyasaları hakkındaki bilgi ve deneyimi sayesinde ana faaliyet alanlarında büyümüş ve Türkiye ekonomisinin gelişimine katkı sağlayan önemli bir güç haline gelmiştir. Akgün Şirketler Grubu şirketleri yapı malzemeleri, otomotiv, sigorta, lojistik ve petrol alanında faaliyet göstermektedir.

Sanal Tur

Cersaie 2018

Unicera 2018

Ürünlerle ilgili detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.