KURUMSAL

2010 yılında faaliyetlerine başlamış olan firmamız ANDA Seramik Yapı , sektörün üretici firmalarında edinmiş olduğu tecrübelere sahip kurucu ortak ve çalışanları ile çözüm ve hizmet odaklı çalışmayı misyon edinmiştir..

Gelişen ve değişen İnşaat sektöründe, duratiles/akgün seramik in öncülüğünde oluşturulmuş olan Ankara daki 400 m2 showroom mağazamız ve geniş stok alanımız ile müşterilerimize uygun fiyatlı ,güncel,kolay ulaşılabilecek ürünler sunmaktadır..

Trendleri takip etmek , güncel olmak ,eksiksiz ve sorunsuz hizmet vermek her zaman vizyonumuzdur..

Duratiles/Akgün Seramik konseptli mağazamızda vitrifiye ,armatür,banyo dolapları, duşabin gibi ürünlerin teşhiri ve satışı da gerçekleştirilmektedir..

Müşteri grubumuz ve ilgi alanımız ; Yerel ve ulusal konut üreticileri ile beraber hastane ,okul, gibi kamu bina imalatı yapan taahhüt firmalarıdır..ve ayrıca tabii ki yenileme piyasasında ,kendi konutu veya işyerini yenilemek isteyen müşterilerimiz ,mimarlar ,dekorasyon firmaları da bizi geliştiren ,öğreten ve motive eden müşterilerimizdir..

Dürüst olmayı , hesap verebilmeyi ,izah etmeyi , bilgilendirmeyi sonucunda uygun fiyatlı güzel ürünleri eksiksiz ve kusursuz olarak müşterilerimizle buluşturmayı her zaman düstur edinmiş firmamız ,inşallah daimi olarak sizlere hizmet vermeyi temenni etmektedir..

Saygılarımızla

Showroom

Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.