ORKA BANYO ÜRÜN GRUBU

ONLY COLLECTION

RATE COLLECTION

KARMA COLLECTION

AMORF COLLECTION

STORAGE COLLECTION

FRIENDLY SERIES

ARMATÜRLER

DUŞ SİSTEMLERİ

AKSESUARLAR

SİFON

MUSLUK - ARA MUSLUK

APLİK

AYNA

ORKA BANYO

ORKA Banyo, banyo mobilyaları sektöründe çeyrek asırlık tecrübesi, dinamik yapısı ve kapasitesi ile sadece şık ve kullanışlı banyo mobilyaları üreterek kazandığı uzmanlığı son teknoloji üretim sistemleri, kalite ve satış sonrası hizmet anlayışı ile destekleyerek inovatif ve özgün tasarımlara imza atıyor, zengin ürün çeşidi ile dünya çapında marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor…

Yurt içinde 28 yıldır sektör lideri olarak 5 milyona yakın evde, dünya çapında 71 ülkede tüketicisi ile buluşan ORKA Banyo, tüm Türkiye’de 81 ilde 450’den fazla satış noktası ile her gün marka bilinirliğini ve pazar payını artırarak büyümeye devam ediyor.

Bugün 240’nin üzerinde yetkin personeli ile Düzce yerleşkesinde yer alan üretim tesisinde 50 bin m2 açık arazi üzerinde 22 bin metrekare kapalı alanda en son Alman ve İtalyan üretim teknolojilerini kullanarak evrensel kalitede üretim yapıyor. Yılda ortalama 540 bin modül banyo mobilyası üretim kapasitesine sahip olan ORKA Banyo, üstün teknolojiye, Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmalarına verdiği önemi tüm süreçlerine yansıtıyor. Müşteri memnuniyetini baz alarak ürün ve hizmetleri iyileştirme ve var olan kalite düzeyini daha da etkin olarak arttırma doğrultusunda sürdürülebilir çalışmalara yer veriyor. Birinci sınıf kaliteli malzemeyi son teknoloji üretim hatları ve bilgisayar destekli üretim yöntemleri ile birleştirerek ürettiği uzun ömürlü ürünlerde kaliteyi standarda dönüştüren ORKA Banyo, sanatsal detayları seri üretimde başarı ile ince bir şekilde işliyor. A’dan Z’ye kaliteli hizmet anlayışı ile B2B ve B2C segmentlerinde müşterilerinin tercihi olmaya devam ediyor.

Teknolojiyi sanat ile buluşturan ORKA Banyo, teknolojik gücünü kullanarak butik üretimi seri hale dönüştürüyor, banyoları yaşanabilir mekanlara dönüştürmek için her yıl yeni ürünler tasarlayarak imza attığı inovatif ürünlerle banyolara pratik çözümler getiriyor. Dünya standartlarında kalitede, esnek kullanım alanlarına sahip özgün tasarımları ile çevre sağlığına önem veren, kolay kurulumu olan, ahşaba hayat veren, günümüzün trendlerine uygun, modüler, şık ve konforlu ürünler üretiyor.

Ürünlerle ilgili detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.